Ogłoszenia o pracę

Oferta pracy: Młodszy Administrator Sieci

Nowotarska Telewizja Kablowa poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko Młodszego Administratora Sieci. Jeśli jesteś pasjonatem technologii, chcesz rozwijać się w branży telekomunikacyjnej i być częścią dynamicznego zespołu, ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Konfigurowanie, monitorowanie i utrzymanie sieci telekomunikacyjnej
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z siecią i usługami internetowymi
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i technologii
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia wysokiej jakości usług dla klientów
  • Dbałość o bezpieczeństwo sieci i danych użytkowników

Wymagania:

  • Znajomość podstawowych protokołów sieciowych
  • Umiejętność efektywnej komunikacji zarówno zespołowej, jak i z klientami
  • Znajomość technologii sieciowych, w tym VLAN, VPN, routing oraz bezprzewodowych sieci LAN
  • Umiejętność konfigurowania i administrowania urządzeniami sieciowymi różnych producentów (np. Cisco, Dasan, MikroTik)
  • Doświadczenie w konfiguracji i utrzymaniu serwerów DHCP, DNS oraz serwerów sieciowych
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieciowym
  • Zdolność szybkiego reagowania na awarie sieciowe oraz wykonywania diagnostyki i debugowania
  • Świadomość trendów i nowości w branży telekomunikacyjnej oraz chęć ciągłego samorozwoju
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i praca w zespole
  • Pozytywne podejście i chęć nauki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres email: [email protected]. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Aplikacja na stanowisko Młodszego Administratora Sieci”.

Czekamy na Twoją aplikację!

Jak możemy Ci pomóc?

Oferta

Pakiet TV + internet

Sprawdź oferty
Kontakt

Skontaktuj się

Przejdź do kontaktu
FAQ

Pytania i odpowiedzi

Zobacz więcej
Internet

Zobacz najlepsze oferty

Zobacz oferty