Profesjonalne studio filmowe

Relacje filmowe, klipy reklamowe i inne

Oferta Studia

Transmisje na żywo

Realizacje z imprez i wydarzeń transmitowane na żywo do sieci Internet. Możliwość wyświetlenia transmisji na stronie organizatora lub wydarzenia. Dostęp do statystyk oraz nagrania archiwalnego. Możliwość obróbki i zmontowania relacji z wydarzenia. Możliwe jest również równoległe prezentowanie nadawanej treści na telebimie.

Relacje z wydarzeń

Przygotujemy dla Państwa relację z dowolnego wydarzenia z możliwością umieszczenia na stronie internetowej czy emisji w naszej telewizji lokalnej. Materiał może zawierać elementy graficzne, zlecone wywiady, oprawę dźwiękową oraz fragmenty z przebiegu wydarzenia.

Filmy promocyjno-reklamowe firm lub produktów

Nasza ekipa przygotuje scenariusz oraz wykona film promocyjny na temat Państwa firmy, produktu czy innego obiektu ze stosowną oprawą dźwiękową i graficzną. Materiał możemy umieścić na Państwa stronie internetowej lub w serwisie typu YouTube, a także przygotować płyty DVD np. do udostępniania klientom.

Kompleksowa obsługa wydarzeń kulturalnych, sportowych i religijnych

Nasza ekipa zrealizuje dowolne wydarzenie w sposób kompleksowy włączając w to konstrukcję sceny, nagłośnienie, prezentację zbliżeń czy innych materiałów na telebimach, transmisję do sieci Internet oraz zmontowanie relacji filmowej.

Produkcje na zlecenie

Nasza ekipa przygotuje dla Ciebie dowolny materiał filmowy, spot wyborczy, relację z wydarzenia lub program telewizyjny.

Nagrywanie wystąpień, konferencji i obrad

Dzięki naszej usłudze Państwa konferencja może być zarchiwizowana zarówno na potrzeby późniejszego jej odtworzenia, jak i w formie umożliwiającej jej umieszczenie na stronie internetowej czy emisję telewizyjną, w tym na naszym kanale lokalnym.

Filmowanie i fotografowanie z powietrza

Chcesz zaprezentować swoją firmę, gminę lub inny widoczny obiekt z nieba? Nasza ekipa wykona dla Ciebie nagranie lub zdjęcia z powietrza. W takiej technice możliwe jest również dokumentowanie przebiegu np. robót budowlanych.

Skontaktuj się z nami

Nowotarska Telewizja Kablowa

BOK: ul. Józefczaka 1 34-400 Nowy Targ

Zapraszamy: Poniedziałek - Piątek: 8-16

Kontakt: Tel. 18 266 9900, e-mail: biuro@ntvk.com.pl

Studio filmowe | e-mail: redakcja@ntvk.com.pl

Nowotarska Telewizja Kablowa

BOK: ul. Józefczaka 1 34-400 Nowy Targ

Zapraszamy: Poniedziałek - Piątek: 8-16

Kontakt: Tel. 18 266 9900, e-mail: biuro@ntvk.com.pl

Studio filmowe | e-mail: redakcja@ntvk.com.pl

Zobacz na mapie