• Promocja pakiety

  WAKACYJNA OBNIŻKA CEN W NTvK

  3 miesiące za 1 zł

  pakiety TV + INTERNET

  ZOBACZ OFERTĘ

 • Promocja internet

  WAKACYJNA PROMOCJA

  3 miesiące za 1zł

  INTERNET w NTVK

  ZOBACZ OFERTĘ

 • Witamy!

  Nowotarska

  Telewizja Kablowa

  Twój operator multimedialny

 • Nagłówek 2

  telewizja

  ponad 70 kanałów cyfrowych

  w najlepszej cenie w mieście

 • Studio filmowe

  profesjonalne

  STUDIO FILMOWE

  zrealizujemy Twoje marzenia

  ZOBACZ OFERTĘ

Kilka słów o nas

Nowotarska Telewizja Kablowa Sp. z o.o. jest innowacyjną firmą telekomunikacyjną, której misją jest wprowadzanie na rynek nowoczesnych sposobów komunikacji i kompleksowych przekazów multimedialnych, realizowanych w sposób niezawodny i konkurencyjny. Kieruje nami troska o najbliższe otoczenie, w którym działamy, połączona z postępem technicznym i racjonalizmem finansowym. 

Nasza firma powstała w 1992 r. z inicjatywy ówczesnych władz Miasta Nowego Targu oraz inwestora prywatnego. Swoje pierwsze prace rozpoczęliśmy na zasobach Nowotarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Początkowo była to usługa dostarczania sygnału telewizyjnego poprzez nowo zbudowaną sieć kablową. Doświadczenie w dziedzinie budowy i eksploatacji nowoczesnych systemów telekomunikacyjnych pozwoliło rozszerzyć zakres naszego działania o kolejne usługi, m.in. Internet. 

Co nas wyróżnia?

Od początku istnienia Spółki abonenci Nowotarskiej Telewizji Kablowej mają możliwość oglądania pierwszego w regionie programu lokalnego, w którym co tydzień przedstawiamy aktualne wiadomości społeczne, kulturalne, polityczne oraz sportowe. Tworzymy relacje z ważnych i uroczystych wydarzeń dla naszego regionu, jak np. sesje Rady Miasta, imprezy kulturalno-sportowe.  

Chcemy, aby Nowotarska Telewizja Kablowa była firmą nowoczesną i przyjazną dla naszych Klientów. W najbliższym czasie planujemy dynamiczny rozwój naszej firmy, w kierunku zbieżnym z Państwa oczekiwaniami. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Z poważaniem
Prezes Zarządu Nowotarskiej Telewizji Kablowej Sp. z o.o.
Paweł Kos

 

Nowotarska Telewizja Kablowa

Biuro Obsługi Klienta

ul. Józefczaka 1
34-400 Nowy Targ

Zapraszamy

Poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00

Kontakt

tel. 18 266 9900
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Studio filmowe

tel. 18 266 9900
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dołącz do nas

Facebook

W związku z wejściem w życie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) z dniem 25 maja 2018 r. zmianie ulegnie treść Regulaminu naszej strony. Prosimy o zapoznanie się z wprowadzanymi zmianami. REGULAMIN